Katan tyyliblogi

Pukeutusmisvinkkejä ja asukokonaisuuksia

Farkkumekko ja kampaajalla käynti

Ajattelin jakaa teille myös kampaajavideoni, jonka tein TikTokiin ja Instagramiin. Mietin myös, että jaan tämän farkkumekon tänne Tyyliblogiin, koska piditte niin paljon sunnuntain Annah mekosta. Tässä farkkumekossa on samaa rentoutta ja tässä on myös sama pituus kuin Annah mekossa, joka teitä miellytti.

Kampaajavideo löytyy postauksen lopusta!

 

Nuria farkkumekko

Nuria on helppo ja kiva farkkumekko. Mekossa on kaulukset ja pitkät hihat. Malliltaan se levenee minimaalisesti alaspäin ja loppuu noin polvien kohdalle. Helma on pyöristetty. Edessä on täysin avattavat napit (sitä voi pitää myös auki) ja sivuissa on taskut. Farkkumekko on kiva arkimekko! Minulla on mekosta päällä koko 32 eli mekko on reilua kokoa. Suosittelemme ottamaan siitä yhden koon pienemmän kuin normaalisti käyttää.

 

Katso kampaajavideo!

Tuotteen varaus liikkeeseen: Mikäli haluaa varata tuotteen liikkeeseen ja tulla sovittamaan, tulee se tehdä verkkokaupan kautta ja valita maksutavaksi ”Varaus liikkeeseen”. Tällöin tuote on sivussa ja noudettavissa liikkeestämme seuraavaan arkipäivään klo. 18.00 saakka. Lauantaina ja sunnuntaina tehdyt varaukset pidetään varattuina tiistaihin klo. 18.00 saakka. Mikäli noutoa ei tapahdu tähän mennessä, varaus perutaan. Verkkokaupasta tehty tuotevaraus maksetaan noudettaessa. Jos tilausta tehdessä tilauksessa lukee “Jälkitoimitus” laitamme tekstiviestin, kun tuote on saapunut liikkeeseemme.

Tunnisteet ,

Kategoriat Mekot

Aiheeseen liittyvät kirjoitukset

2 kommenttia

Pirteä kampaamovideo.Etenkin kulmat onnistuivat loistavasti.

Hei Annamaija 🙂 Ihanaa kun tykkäsit videosta 🙂 Samaa mieltä, kulmat onnistuivat loistavasti. Kata

Kommentointi on suljettu.