Käytämme sivustollamme Meta-pikseliä, joka kerää tietoja sivuston käytöstä. Sen avulla saamme tiedon siitä, kuinka moni siirtyy Metan mainoksesta sivustollemme, sekä se mahdollistaa mainosten kohdistamisen halutulle yleisölle. Meta-pikseli kerää tietoja niistä käyttäjistä, jotka ovat hyväksyneet sen evästeet ja joilla on Facebookin käyttäjätunnus. Se ei kuitenkaan yksilöi käyttäjiä vaan käyttäjät pysyvät anonyymeinä. Käytämme Meta-pikseliä Facebook-mainonnan tehokkuuden mittaamiseen.
Jotta voimme tallentaa asetuksesi, välttämättömät evästeet on otettava käyttöön!
Kiva, kiva! Niin on, kovaa vauhtia kevättä kohden:) Nähdään, Kata
Kiitos Kata tiedosta, heti maaliskuussa siis tiedossa Hesan reissu! Sillon on jo täysi vauhti kevätvaatteiden etsinnässä…. Terkuin Päivi
Hei Päivi! Kiitos ihanasta viestistäsi! Niin mielelläni autan ja jaan ammattitaitoani eteenpäin:) Aikataulussa ollaan ja pyritään avaan viikko 9 to eli 2.3. Tervetuloa!
Hyvää kevään odotusta, Kata
Hei, jokohan pystyisit kertomaan koska Helsingin liike avautuu? Täällä eräs länsirannikolta
, joka innokkaasti odottaa sitä ja tulee varmasti ostoksille. Blogisi on ollut suuri apu ja inspiraation lähde työpukeutumisessa ja muussakin pukeutumisasioissa. Kiitos Kata kun autat meitä muita naisia omalla osaamisellasi näin bloginkin muodossa!! Päivi